Servis lyží

Servis lyží

Stav lyží je jeden z najdôležitejších faktorov, na ktorý treba dbať pred návštevou lyžiarskeho strediska. Poškodené alebo zanedbané lyže vystavujú nielen vás, ale aj všetkých na zjazdovke potenciálnemu nebezpečenstvu. Dbajte preto na perfektný stav vášho výstroja a v prípade, že niečo nie je podľa vás v poriadku, navštívte náš servis lyží. Náš tím profesionálov sa na vaše lyže pozrie a zhodnotí, či je potrebný nejaký zásah alebo nie. Ak nastane situácia, že si vaše lyže budú vyžadovať pozornosť nášho servisu, môžete sa na nás naplno spoľahnúť.

Prečo využiť náš servis lyží

Každý jeden člen nášho tímu je profesionál v tom, čo robí. Či už sú to naši inštruktori lyžovania alebo odborníci zo servisu. Môžeme sa pýšiť naozaj šikovnými majstrami v našom servise, ktorým prešlo rukami nespočetné množstvo lyží a iného výstroja. Ak teda potrebujete niečo opraviť, skonzultovať alebo máte záujem o bežnú údržbu vášho výstroja, náš servis lyží je vám plne k dispozícii.

V prípade, že bude servis, či údržba vášho výstroja časovo náročnejšia, vieme vám ponúknuť lyže, či akýkoľvek typ výstroje v našej požičovni lyží. Vy si budete teda užívať príjemné chvíle na svahu a my sa o vaše lyže medzičasom postaráme.

S čím najčastejšie pomáhame

  • Voskovanie lyží.
  • Brúsenie lyží.
  • Nastavenie viazania na lyže.
  • Oprava sklznice lyží.
  • Voskovanie bežiek.
  • Montáž viazania na lyže.

Ďalšie služby

Carving

Kurz lyžovania

Viac info
Nastavovanie viazania

Požičovňa lyží

Viac info
Detská výuka - pluh

Inštruktori lyžovania

Viac info

Kontaktujte nás